Thunderplugs – dzirdes aizsardzība mazuļiem un pieaugušajiem!

Thunderplugs:

Mūsdienās ir populāri apmeklēt dažādus sporta un izklaides pasākumus līdzi ņemot savus mazuļus. Un tas nebūt nav slikti, jo ne visi vecāki savus bērnus var kādam atstāt pieskatīšanai, vai gluži vienkārši, gribās savas mazās sirsniņas izklaidēt jau no agra vecuma, būt kopā un baudīt skaistos dzīves mirkļus.

Uzturoties trokšņainā vidē ir jāatcerās, ka tādejādi mēs pakļaujam riskam savu un savu bērnu dzirdi. Dzirde mums ir viena un to nav iespējams atjaunot. Laikam ejot tā nolietojas un kļūst sliktāka. Lai dzirde saglabātos visa mūža garumā, tā attiecīgi ir jāsaudzē un par to ir jārūpējas. Lielākā daļa ir piedzīvojusi nepatīkamo džinkstoņu pēc kāda koncerta vai kāda cita veida pasākuma apmeklējuma. Un džinkstoņa ir pirmais signals, ka esam pārslogojuši savas ausis.

Thunderplugs ir kompānija no Nīderlandes, kura specializējas dzirdes aizsardzības produktu izgatavošanā – mazuļiem, bērniem un arī pieaugušajiem.

Mazuļiem ir pieejamas mīkstas austiņas, uzlikas uz ausīm, kuras stiprinās ar kokvilnas gumiju pieres daļā. Pieejamas ir 2 krāsu versijas – rozā un zila. Šīs austiņas, aizsargi noņem 27 decibelus no apkārtējās vides, trokšņa. Izmantot šīs austiņas var sākt no 6 mēnešu vecuma, austiņu izmērs ir regulējams. To cena ir 21.00 EUR.

Mazliet vecākiem bērniem un pieaugušajiem ar humoral izjūtu ir iespējams iegādāties lielākas austiņas, kuras ir dzeltenā krāsā un ar citāda veida, regulējamu stiprinājumu, liekamas uz galvas. Šīs austiņas noņem 25 decibelus no apkārtējās vides, trokšņa. Arī šīs austiņas izmaksās 21.00 EUR.

Tāpat, pieejami ausu aizbāžņi ar iebūvētiem filtriem. Šis variants noderēs jauniešiem un pieaugušajiem. Produktu klāstā pieejami ausu aizbāžņi, kuri noņem no apkārtējās vides 18 – 26 decibelus. Ausu aizbāžņi ir liekami iekšā ausu kanālā, tajos ir iestrādāts filtrs. Filtrs darbojās uz konkrētām frekvencēm. Izmantojot ausu aizbāžņus mēs varam ne tikai baudīt izklaides pasākumu nezaudējot tā jēgu, bet arī mierīgi sarunāties ar blakus esošo personu. Šo ausu aizbāžņu cena ir sākot no 11.95 EUR līdz 18.95 EUR. Komplektā nāk arī atslēgu piekariņš, kapsula, kurā mēs varam uzglabāt šos filtrus.

Thunderplugs produkcija ir sertificēta un veselībai nekaitīga, ražota Eiropas Savienībā, Nīderlandē.

Thunderplugs produkciju var iegādāties, izmēģināt un aplūkot UNIQUE veikalā I/C Sky&More, 2. stāvā.